Renginių organizavimas

MŪSŲ ORGANIZUOTAS KALĖDINIŲ RENGINIŲ CIKLAS "MAXIMALIOS" KALĖDOS

Visą gruodžio mėnesį, vaikučius ir jų tėvelius, užsukusius i PC MAXIMA ( Pramonės g. 29), savaitgaliais džiugino nuotaikingi personažai. Taip pat jie galėjo isbandyti savo jegas, o galbūt atskleisti dar neatrastus talentus karaoke, šokių, eilėraščių, piešinių konkursuose. Taip pat visi mokinomės šokti su S. Skambinu bei Žvaigždžių mokyklos šokėjais, taip pat savo šokių pasirodymus mums dovanojo studija RED. Vaikai žaidė su tikrais klounais, linksminosi su Šreku, pūtė daug balionų... Taip pat kiekvieną savaitgali juos džiugino vaikų ir jaunimo grupės "Šalialia" atlikėjai, dovanodami daugybę linksmų dainelių. Mergaitės dalyvavo princesių konkurse, kur savo žavesiu ir elegancija apstulbino kiekvieną. Taip pat vyko madų šou, kurio metu buvo pristatoma parduotuvės "Vaikams" drabužėlių kolekcija. Na o paskutinę renginio dieną, kaip ir dera Kalėdoms, mus aplankė Kalėdų Senelis su Snieguole ir atnešė vaikams daug dovanų. Visi linksmai šokome, sakėme eilėrašcius, dainavome, taip pat mus nudžiugino ir pop grupės "KITOKIOS" merginų pasirodymas, po kurio stebėjome Kalėdinį fejerverką. Tokia gerų nuotaikų dozė buvo pati gražiausia Kalėdinė dovana ir mums, ir vaikučių tėveliams.

Daugiau nuotraukų

 

ĮSPŪDINGA 7-OJO GIMTADIENIO PICŲ ŠVENTĖ

Tą vakarą mūsų laukė ypatinga kelionė... Susirinkę vaikai į septintąjį Ainės gimtadienį be galo nustebo, apsidžiaugė ir netekę žado pradėjo savo šventę :) Ir ne šiaip sau! Prie pat namo sustojo didelis, baltas, prabangus limuzinas, ir negana to, jį vairavo pats Šrekas! Vaikai prisipažino - to dar nebuvo matę! Visi greitai, nekantraudami pamatyti kas yra viduje, susėdo į limuziną. Na, o ten laukė dar vienas siurprizas. Tarp daugybės helio balionų buvo įsitaisiusi spalvinga, didelė lėlė, ne bet kokia, - gyva, ir labai linksma lėlė. Taip mes ir pradėjome kelionę. Linksmai riedėjome Kauno gatvėmis, aplankydami gražiausias vietas, tam kad vaikai šią dieną pasijustų ypatingai, tikromis žvaigždėmis. Limuzinas sustojo pačiame miesto centre, šalia picerijos, ir vaikučiai buvo pakviesti pratęsti savo šventę joje, tačiau ne paprastai - jų laukė tikra picų šventė! Visi vaikai, kartu su personažaias, susėdo prie didelio stalo, ir visai netrukus galėjo tapti picų kepėjais - taip taip, vaikai patys gamino gimtadienio picą! Šis gimtadienis buvo tikrai ne eilinis. Tiek vaikiško džiaugsmo ir juoko! :) To vertas kiekvienas vaikas.

Daugiau nuotraukų

ŠVENTĖ ĮMONĖJE

Artėja didelė šventė ir Jūs planuojate ją atšvęsti kartu su kolegomis darbe? O galbūt tai būtent Jūsų įmonės šventė? Puiku, nes mes pasiruošę suorganizuoti Jums bet kokią šventę. Tiesiog išsakykite mums savo norus ir mes pasirūpinsime, kad šventė taptų tikrai išskirtinė.

BERNVAKARIAI / MERGVAKARIAI

Tavo draugas ar draugė ryžosi santuokai? Tu privalai Jam/Jai padovanoti pačią nerealiausią paskutinę LAISVĖS naktį! Atšvęskite taip, kad tai amžiams liktų Jūsų atmintyje. Mes Jums galime pasiūlyti pačias originaliausias idėjas, bei paslaugas nepamirštamai šventei.

VAIKŲ ŠVENTĖS DARŽELIUOSE, MOKYKLOSE

Pasirūpinkite, kad Jūsų vaikų šventės darželiuose ar mokyklose netaptų  monotoniškos, viena nuo kitos nesiskiriančios. Nudžiuginkite vaikus, į šventę pasikvietę spalvingus, nuotaikingus, pašėlusius ir be galo draugiškus personažus. Kiekvienas personažas labai nekantrauja susipažinti su jūsų vaikučiais, žaisti su jais, bei padovanoti jiems pačią gražiausią šventę, kupiną pačios puikiausios nuotaikos. 

KRIKŠTYNOS

Leiskite mums pasirūpinti, kad Jūsų vaiko krikštynos praeitų be jokių nesklandumų, Jūs džiaugtumėtės puikia švente, o vėliau pačiaus geriausiais ir gražiausiais prisiminimais. Mes mielai pasirūpinsime visais šventės reikalais, tiek transportu, tiek šventės vieta, bei vaikų užimtumu, nes Jums pageidaujant, į šventę gali atvykti pasirinktas personažas, kuris linksmai leis laiką su mažiausiais šventės dalyviais. Taip pat galime pasiūlyti Jums profesionalaus fotografo paslaugas, tam kad būtų įamžinti visi šilčiausi jausmai ir gražiausios emocijos.